Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
svoyles
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: USA
Recent Rankings
60 The Cable Guy (1996) - Apr 18, 2008
80 Aliens (1986) - Apr 18, 2008
95 Office Space (1999) - Apr 18, 2008
60 Blood Diamond (2006) - Apr 18, 2008
60 Commando (1985) - Apr 18, 2008
90 The Green Mile (1999) - Apr 18, 2008
65 Weird Science (1985) - Apr 18, 2008
70 Dances with Wolves (1990) - Apr 18, 2008
70 The Evil Dead (1981) - Apr 18, 2008
50 Final Destination (2000) - Apr 18, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with svoyles. Why not go rank more films, then come back and check it out again?