![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
swammer | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Isla Vista, CA, USA
|

| 90 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Underworld (2003) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Liar Liar (1997) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Me, Myself & Irene (2000) - Aug 18, 2009 |
| 80 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Boondock Saints (1999) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Aug 18, 2009 |
| 80 | American Pie (1999) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Mystic River (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |