sweeperbravo

sweeperbravo
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 13 Sep 2012
60 20% Madagascar (2005) - Rated 13 Sep 2012
95 85% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 13 Sep 2012
85 52% The Princess Bride (1987) - Rated 13 Sep 2012
80 40% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 13 Sep 2012
75 31% Edward Scissorhands (1990) - Rated 13 Sep 2012
85 52% I, Robot (2004) - Rated 13 Sep 2012
60 20% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 13 Sep 2012
90 68% Chicago (2002) - Rated 13 Sep 2012
85 52% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 13 Sep 2012