sweetginger

sweetginger
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% Jezebel (1938) - Rated 21 Jun 2012
85 65% The Shining (1980) - Rated 21 Jun 2012
80 43% Meet the Fockers (2004) - Rated 21 Jun 2012
90 86% Sense and Sensibility (1995) - Rated 21 Jun 2012
90 86% Scarface (1983) - Rated 21 Jun 2012
75 29% Basic Instinct (1992) - Rated 21 Jun 2012
85 65% Eastern Promises (2007) - Rated 21 Jun 2012
90 86% The Godfather: Part II (1974) - Rated 21 Jun 2012
75 29% Man on the Moon (1999) - Rated 21 Jun 2012
85 65% Gorillas in the Mist (1988) - Rated 21 Jun 2012