![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sweiser | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2009
Location: USA
|

| 80 | Elf (2003) - Sep 24, 2009 |
| 90 | Gladiator (2000) - Sep 24, 2009 |
| 74 | Meet the Robinsons (2007) - Sep 24, 2009 |
| 79 | The Untouchables (1987) - Sep 24, 2009 |
| 75 | Dead Man (1995) - Sep 24, 2009 |
| 78 | The Sandlot (1993) - Sep 24, 2009 |
| 60 | Dante's Peak (1997) - Sep 24, 2009 |
| 75 | Bruce Almighty (2003) - Sep 24, 2009 |
| 75 | Wedding Crashers (2005) - Sep 24, 2009 |
| 80 | Caddyshack (1980) - Sep 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |