![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
swerczek | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2007
Location: USA
|

| 65 | The Terminal (2004) - Oct 13, 2007 |
| 67 | Office Space (1999) - Oct 13, 2007 |
| 67 | V for Vendetta (2006) - Oct 13, 2007 |
| 65 | Benji (1974) - Oct 13, 2007 |
| 93 | The Incredibles (2004) - Oct 13, 2007 |
| 86 | Swingers (1996) - Oct 13, 2007 |
| 95 | The Sixth Sense (1999) - Oct 13, 2007 |
| 90 | Spellbound (2002) - Oct 13, 2007 |
| 50 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Oct 13, 2007 |
| 65 | Sweet Home Alabama (2002) - Oct 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |