swiftterror

swiftterror
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 04 Apr 2010
50 20% From Paris with Love (2010) - Rated 04 Apr 2010
90 67% Dark City (1998) - Rated 04 Apr 2010
5% Deception (2008) - Rated 04 Apr 2010
40 14% Pride and Glory (2008) - Rated 04 Apr 2010
85 52% Gangs of New York (2002) - Rated 04 Apr 2010
100 88% American Gangster (2007) - Rated 03 Apr 2010
5% Jesus Christ Superstar (1973) - Rated 03 Apr 2010
75 38% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 03 Apr 2010
60 26% Red Dragon (2002) - Rated 03 Apr 2010