Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
swordmaster
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2010
Location: Orlando, FL, USA
Recent Rankings
90 My Neighbor Totoro (1988) - Jun 13, 2010
90 Toy Story (1995) - Jun 13, 2010
100 The Shawshank Redemption (1994) - Jun 13, 2010
30 The Stepford Wives (1975) - Jun 13, 2010
75 Final Destination 2 (2003) - Jun 13, 2010
75 Beauty and the Beast (1991) - Jun 13, 2010
60 The Happening (2008) - Jun 13, 2010
65 Children of Men (2006) - Jun 13, 2010
50 Signs (2002) - Jun 13, 2010
80 The Blues Brothers (1980) - Jun 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with swordmaster. Why not go rank more films, then come back and check it out again?