![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sycoarcher | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2009
Location: London, UK
|
|
Bio: I love films especially Asian & good quality mang film
| |

| 90 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jun 24, 2009 |
| 80 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jun 24, 2009 |
| 65 | Lethal Weapon 2 (1989) - Jun 24, 2009 |
| 65 | Orgazmo (1997) - Jun 24, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 24, 2009 |
| 75 | Batman Returns (1992) - Jun 24, 2009 |
| 90 | Cool Runnings (1993) - Jun 24, 2009 |
| 85 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Jun 24, 2009 |
| 70 | Get Smart (2008) - Jun 24, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jun 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |