syjohnson

syjohnson
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2012
Location: Brea, California, USA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Sunrise (1927) - Rated 09 Nov 2012
92 93% Pandora's Box (1929) - Rated 09 Nov 2012
80 76% Bringing Up Baby (1938) - Rated 09 Nov 2012
70 52% Scarface (1932) - Rated 09 Nov 2012
70 52% The Awful Truth (1937) - Rated 09 Nov 2012
92 93% Grand Illusion (1937) - Rated 09 Nov 2012
70 52% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 09 Nov 2012
95 95% It Happened One Night (1934) - Rated 09 Nov 2012
95 95% City Lights (1931) - Rated 09 Nov 2012
75 64% Battleship Potemkin (1925) - Rated 09 Nov 2012