![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sylviasylvia | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Greece
|

| 0 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 20, 2009 |
| 85 | The Ring (2002) - Aug 20, 2009 |
| 99 | The Sixth Sense (1999) - Aug 20, 2009 |
| 90 | He's Just Not That Into You (2009) - Aug 20, 2009 |
| 97 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 20, 2009 |
| 54 | Van Helsing (2004) - Aug 20, 2009 |
| 100 | The Notebook (2004) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Anastasia (1997) - Aug 19, 2009 |
| 49 | The Village (2004) - Aug 19, 2009 |
| 4 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |