![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sylville | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2009
Location: Warszawa, Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Dirty Dozen (1967) - Sep 22, 2009 |
| 83 | Apt Pupil (1998) - Sep 11, 2009 |
| 20 | John Tucker Must Die (2006) - Aug 27, 2009 |
| 36 | 17 Again (2009) - Aug 10, 2009 |
| 23 | Mean Girls (2004) - Aug 10, 2009 |
| 88 | 25th Hour (2002) - Aug 05, 2009 |
| 85 | The Last Drop (2005) - Jul 31, 2009 |
| 54 | Pretty Woman (1990) - Jul 30, 2009 |
| 45 | Runaway Bride (1999) - Jul 30, 2009 |
| 56 | Erin Brockovich (2000) - Jul 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |