![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
symla | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2011
Location: Bursa, Turkey
|

| 75 | Bee Movie (2007) - Mar 14, 2011 |
| 90 | The Pianist (2002) - Mar 14, 2011 |
| 58 | Hulk (2003) - Mar 14, 2011 |
| 55 | Kangaroo Jack (2003) - Mar 14, 2011 |
| 40 | Problem Child (1990) - Mar 14, 2011 |
| 85 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Mar 14, 2011 |
| 89 | Beetlejuice (1988) - Mar 14, 2011 |
| 75 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Mar 14, 2011 |
| 74 | Good Luck Chuck (2007) - Mar 14, 2011 |
| 76 | Cube (1997) - Mar 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |