Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
synapsecod
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2009
Location: Nijmegen, Nederland, Netherlands
Recent Rankings
70 28 Days Later (2002) - Apr 20, 2012
83 Elephant (2003) - Apr 20, 2012
85 12 Angry Men (1957) - Apr 15, 2012
82 Moneyball (2011) - Apr 15, 2012
87 The Artist (2011) - Apr 15, 2012
65 Green Lantern (2011) - Apr 15, 2012
72 12 Monkeys (1995) - Apr 12, 2012
85 Pulp Fiction (1994) - Apr 12, 2012
82 American History X (1998) - Apr 12, 2012
79 Miller's Crossing (1990) - Mar 03, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with synapsecod. Why not go rank more films, then come back and check it out again?