Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sysman
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Tehran, Tehran, Iran
Recent Rankings
60 Gone in 60 Seconds (2000) - Oct 04, 2010
80 The Golden Compass (2007) - Oct 04, 2010
82 Beowulf (2007) - Oct 04, 2010
85 The Last Samurai (2003) - Oct 04, 2010
75 The Ring (2002) - Oct 04, 2010
70 Shaolin Soccer (2001) - Oct 04, 2010
85 Slumdog Millionaire (2008) - Oct 04, 2010
75 Insomnia (2002) - Oct 04, 2010
75 Cast Away (2000) - Oct 04, 2010
95 Braveheart (1995) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sysman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?