Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
szbell
Film Freak - 501 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2008
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 The Peacemaker (1997) - Mar 22, 2008
65 Mad Max (1979) - Mar 22, 2008
45 Cabin Fever (2002) - Mar 22, 2008
75 Carlito's Way (1993) - Mar 22, 2008
45 Rocky III (1982) - Mar 22, 2008
70 Trading Places (1983) - Mar 22, 2008
65 Jumper (2008) - Mar 22, 2008
70 Ronin (1998) - Mar 22, 2008
40 Van Wilder (2002) - Mar 22, 2008
70 Boyz N the Hood (1991) - Mar 22, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with szbell. Why not go rank more films, then come back and check it out again?