![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
szrscr | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2011
Location: UK
|

| 70 | The Game (1997) - Sep 15, 2011 |
| 5 | Recep Ivedik 3 (2010) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 14, 2011 |
| 55 | Forrest Gump (1994) - Sep 14, 2011 |
| 90 | Back to the Future Part II (1989) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Léon: The Professional (1994) - Sep 14, 2011 |
| 75 | Ocean's Twelve (2004) - Sep 14, 2011 |
| 70 | Cube (1997) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Before Sunrise (1995) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Before Sunset (2004) - Sep 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |