szstepen

szstepen
Film Freak - 661 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: me

more Recent Ratings

97 98% The Sopranos (1999) - Rated 23 Jan 2019
85 78% The Florida Project (2017) - Rated 08 Jul 2018
83 71% Jim & Andy: The Great Beyond (2017) - Rated 02 Jul 2018
85 78% Wild Wild Country (2018) - Rated 02 Jul 2018
76 35% Enemy (2014) - Rated 17 Jun 2018
82 65% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 28 May 2018
80 57% Ronin (1998) - Rated 28 May 2018
72 23% They Live (1988) - Rated 28 May 2018
75 32% Blades of Glory (2007) - Rated 28 May 2018
65 9% Moonraker (1979) - Rated 28 May 2018