![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
t100acres | |
![]() |
Movie Buff - 400 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2009
Location: Ona, WV, USA
|
|
Bio: I am he.
| |

| 75 | Cloverfield (2008) - Mar 05, 2009 |
| 90 | Michael Clayton (2007) - Mar 05, 2009 |
| 88 | The X Files: Fight the Future (1998) - Mar 05, 2009 |
| 80 | The Negotiator (1998) - Mar 05, 2009 |
| 85 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Mar 05, 2009 |
| 85 | The Firm (1993) - Mar 05, 2009 |
| 50 | Save the Last Dance (2001) - Mar 05, 2009 |
| 95 | Cars (2006) - Mar 05, 2009 |
| 70 | Crocodile Dundee (1986) - Mar 05, 2009 |
| 98 | Mr. Holland's Opus (1995) - Mar 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |