![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
t8rtot | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2010
Location: Lawrence, KS, USA
|
|
Bio: I have long toes.
| |

| 90 | Amélie (2001) - Jul 03, 2010 |
| 85 | Raising Arizona (1987) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Little Children (2006) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Idiocracy (2006) - Jul 03, 2010 |
| 95 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jul 03, 2010 |
| 95 | He Loves Me, He Loves Me Not (2002) - Jul 03, 2010 |
| 80 | Miss Congeniality (2000) - Jul 03, 2010 |
| 80 | The Parent Trap (1961) - Jul 03, 2010 |
| 80 | My Best Friend's Wedding (1997) - Jul 03, 2010 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jul 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |