![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tODAbu | |
![]() |
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: May 4, 2009
Location: Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
|

| 45 T1 | Beverly Hills Cop III (1994) - Jan 26, 2011 |
| 89 T7 | Man on the Moon (1999) - Jan 26, 2011 |
| 34 T1 | Kazaam (1996) - Jan 26, 2011 |
| 90 T8 | The Cable Guy (1996) - Jan 26, 2011 |
| 89 T7 | The Haunting (1999) - Jan 26, 2011 |
| 86 T5 | Timecop (1994) - Jan 26, 2011 |
| 88 T6 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jan 26, 2011 |
| 85 T4 | The Quick and the Dead (1995) - Jan 26, 2011 |
| 68 T1 | S.W.A.T. (2003) - Jan 26, 2011 |
| 88 T6 | Troy (2004) - Jan 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,128,000 Movie Rankings and Counting... |