![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
t-squared | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|

| 80 | The Accidental Tourist (1988) - Aug 13, 2007 |
| 72 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 56 | Angela's Ashes (1999) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |