Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ta817
Film Freak - 500 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2010
Location: Chicago, IL, USA
Recent Rankings
83 Dancer in the Dark (2000) - Apr 06, 2011
49 Be Cool (2005) - Apr 06, 2011
83 Elf (2003) - Apr 06, 2011
68 With Honors (1994) - Apr 06, 2011
81 My Fair Lady (1964) - Apr 06, 2011
64 Never Been Kissed (1999) - Apr 06, 2011
82 Sleeper (1973) - Apr 06, 2011
82 Glory (1989) - Apr 06, 2011
81 Thank You for Smoking (2006) - Apr 06, 2011
82 Atonement (2007) - Apr 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ta817. Why not go rank more films, then come back and check it out again?