![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tabako | |
![]() |
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2011
Location: USA
|

| 46 | Dr. Dolittle (1998) - Apr 02, 2011 |
| 35 | K-PAX (2001) - Apr 02, 2011 |
| 46 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Apr 02, 2011 |
| 89 | 12 Angry Men (1957) - Apr 02, 2011 |
| 94 | Band of Brothers (2001) - Apr 02, 2011 |
| 90 | The Pianist (2002) - Apr 02, 2011 |
| 50 | The Replacements (2000) - Apr 02, 2011 |
| 45 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Apr 02, 2011 |
| 45 | Ace Ventura Jr: Pet Detective (2009) - Apr 02, 2011 |
| 45 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Apr 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |