tachiera

tachiera
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Aug 2008
92 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Aug 2008
90 77% Finding Nemo (2003) - Rated 17 Aug 2008
77 46% Mystic River (2003) - Rated 17 Aug 2008
77 46% The Thin Red Line (1998) - Rated 17 Aug 2008
70 20% Tron (1982) - Rated 17 Aug 2008
45 3% Speed (1994) - Rated 17 Aug 2008
70 20% Clerks II (2006) - Rated 17 Aug 2008
75 34% Dumb and Dumber (1994) - Rated 17 Aug 2008
76 42% Secret Window (2004) - Rated 17 Aug 2008