![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tacosmith | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: May 27, 2006
Location: USA
|

| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 2 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Arlington Road (1999) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Barton Fink (1991) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Blood Simple (1984) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |