![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tafmo | |
![]() |
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2011
Location: Austin, TX, USA
|
|
Bio: I'm sitting down.
| |

| 50 | Laserblast (1978) - Sep 26, 2011 |
| 60 | The Nail Gun Massacre (1985) - Sep 26, 2011 |
| 40 | Hamlet, Prinz von Dänemark (1961) - Sep 14, 2011 |
| 60 | This Island Earth (1955) - Sep 14, 2011 |
| 70 | Mystery Science Theater 3000: The Movie (1996) - Sep 14, 2011 |
| 60 | 28 Days Later (2002) - Sep 14, 2011 |
| 10 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Sep 11, 2011 |
| 70 | Skatetown, U.S.A. (1979) - Sep 11, 2011 |
| 60 | Deranged (1974) - Sep 08, 2011 |
| 80 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Sep 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |