![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tagalong | |
![]() |
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2010
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Primer (2004) - Dec 09, 2011 |
| 83 | The Illusionist (2006) - Dec 09, 2011 |
| 60 | Man on Fire (2004) - Dec 09, 2011 |
| 91 | Jason and the Argonauts (1963) - Dec 09, 2011 |
| 88 | K-PAX (2001) - Dec 09, 2011 |
| 90 | The Terminator (1984) - Dec 09, 2011 |
| 82 | From Dusk Till Dawn (1996) - Dec 09, 2011 |
| 90 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Dec 09, 2011 |
| 85 | Toy Story (1995) - Dec 09, 2011 |
| 90 | Invasion of the Body Snatchers (1956) - Dec 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |