![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tagit | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Germany
|

| 88 | Serenity (2005) - Apr 09, 2010 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Apr 09, 2010 |
| 92 | Mr. Hobbs Takes a Vacation (1962) - Apr 09, 2010 |
| 84 | To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 21, 2009 |
| 78 | Insomnia (2002) - Aug 20, 2009 |
| 92 | Alien (1979) - Aug 20, 2009 |
| 87 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Aug 20, 2009 |
| 82 | Murder on the Orient Express (1974) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |