tags2k

tags2k
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2007
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

54 26% Deep Impact (1998) - Rated 21 Jan 2007
76 84% Thank You for Smoking (2006) - Rated 21 Jan 2007
75 82% Spaceballs (1987) - Rated 21 Jan 2007
83 94% Natural Born Killers (1994) - Rated 21 Jan 2007
84 94% Team America: World Police (2004) - Rated 21 Jan 2007
65 51% Back to the Future (1985) - Rated 21 Jan 2007
35 7% The Scorpion King (2002) - Rated 21 Jan 2007
45 16% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 21 Jan 2007
76 84% There's Something About Mary (1998) - Rated 21 Jan 2007
75 82% Trainspotting (1996) - Rated 21 Jan 2007