Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tahash
Movie Buff - 401 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Israel
Recent Rankings
91 About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007
90 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
91 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
84 American History X (1998) - Aug 13, 2007
60 American Pie (1999) - Aug 13, 2007
85 American Psycho (2000) - Aug 13, 2007
85 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
50 Anaconda (1997) - Aug 13, 2007
60 The Animal (2001) - Aug 13, 2007
80 Antz (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tahash. Why not go rank more films, then come back and check it out again?