![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tainah | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2007
Location: Brazil
|

| 90 | What Happens in Vegas... (2008) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Twilight (2008) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Juno (2007) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Dead Man (1995) - Aug 12, 2008 |
| 100 | A Fistful of Dollars (1964) - Aug 12, 2008 |
| 100 | For a Few Dollars More (1965) - Aug 12, 2008 |
| 100 | Volver (2006) - Aug 12, 2008 |
| 100 | Law of Desire (1987) - Jul 24, 2008 |
| 100 | Women on the Verge of a Nervous Breakdown (1988) - Jul 24, 2008 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Jul 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |