![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
takenaka7 | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2008
Location: Dublin, OH, USA
|

| 92 | Saw (2003) - Oct 22, 2008 |
| 80 | The Descent (2005) - Oct 22, 2008 |
| 94 | The Science of Sleep (2006) - Oct 22, 2008 |
| 91 | Zodiac (2007) - Oct 22, 2008 |
| 92 | The Dark Knight (2008) - Oct 22, 2008 |
| 91 | Jarhead (2005) - Oct 22, 2008 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 22, 2008 |
| 91 | Batman Begins (2005) - Oct 22, 2008 |
| 91 | Super Size Me (2004) - Oct 22, 2008 |
| 90 | Road to Perdition (2002) - Oct 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |