Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Please justify the endi...
the Blog Collections Watch - AFI 100
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
taktaktaktak
Cinema Addict - 1059 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2008
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
38 Weather Girl - Mar 22, 2010
64 Black Dynamite - Mar 16, 2010
73 Everyone Says I Love You - Mar 14, 2010
60 Kolpaçino - Mar 14, 2010
63 Waz - Mar 14, 2010
78 Nine - Mar 11, 2010
80 Eyvah Eyvah - Mar 11, 2010
78 Precious - Mar 11, 2010
81 Julie & Julia - Mar 10, 2010
74 The Blind Side - Mar 09, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with taktaktaktak. Why not go rank more films, then come back and check it out again?