![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
talen | |
![]() |
Film Freak - 511 Films Ranked
Member Since: May 14, 2008
Location: çanakkale, Turkey
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 86 | Rusalka - Oct 15, 2008 |
| 70 | Tatil kitabi - Sep 20, 2008 |
| 100 | WALL·E - Sep 19, 2008 |
| 30 | You Don't Mess with the Zohan - Sep 08, 2008 |
| 97 | City of God - Aug 21, 2008 |
| 63 | Smart People - Aug 20, 2008 |
| 63 | August Rush - Aug 03, 2008 |
| 68 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian - Aug 02, 2008 |
| 100 | Before the Rain - Aug 01, 2008 |
| 0 | Hababam sinifi 3,5 - Aug 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,537,000 Movie Rankings and Counting... |