![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
talis | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2008
Location: Israel
|

| 92 | Love in the Afternoon (1957) - Jan 01, 2009 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 08, 2008 |
| 75 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 08, 2008 |
| 93 | Men in Black (1997) - Dec 08, 2008 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Dec 08, 2008 |
| 90 | Memoirs of a Geisha (2005) - Dec 08, 2008 |
| 95 | True Lies (1994) - Dec 08, 2008 |
| 88 | The Karate Kid (1984) - Dec 08, 2008 |
| 92 | Men in Black II (2002) - Dec 08, 2008 |
| 92 | Back to the Future (1985) - Dec 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |