Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
talker96
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: USA
Recent Rankings
60 Reservoir Dogs (1992) - Sep 05, 2009
60 Eurotrip (2004) - Sep 05, 2009
90 Moulin Rouge! (2001) - Sep 05, 2009
65 Dragonheart (1996) - Sep 05, 2009
69 Stargate (1994) - Sep 05, 2009
68 Armageddon (1998) - Sep 05, 2009
75 Pleasantville (1998) - Sep 05, 2009
90 The Descent (2005) - Sep 05, 2009
75 Young Guns (1988) - Sep 05, 2009
45 The Siege (1998) - Sep 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with talker96. Why not go rank more films, then come back and check it out again?