![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
talkingwires | |
![]() |
Movie Buff - 328 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2009
Location: Charlotte, NC, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Mallrats (1995) - Nov 09, 2009 |
| 65 | The Rock (1996) - Nov 09, 2009 |
| 70 | Superman Returns (2006) - Nov 09, 2009 |
| 65 | Superman: The Movie (1978) - Nov 09, 2009 |
| 65 | Zombie (1979) - Nov 09, 2009 |
| 60 | Cannibal Holocaust (1980) - Nov 09, 2009 |
| 65 | The Philadelphia Experiment (1984) - Nov 09, 2009 |
| 65 | Cocoon (1985) - Nov 09, 2009 |
| 65 | Out of Africa (1985) - Nov 09, 2009 |
| 60 | The Toxic Avenger (1984) - Nov 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |