![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
talleyrand | |
![]() |
Movie Buff - 293 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2009
Location: Texas, USA
|

| 90 | Let the Right One In (2008) - Jul 16, 2009 |
| 96 | Baraka (1992) - Jul 16, 2009 |
| 83 | The Exorcist III (1990) - Jul 15, 2009 |
| 76 | Matchstick Men (2003) - Jul 15, 2009 |
| 74 | Unbreakable (2000) - Jul 15, 2009 |
| 75 | Mars Attacks! (1996) - Jul 15, 2009 |
| 78 | Spaceballs (1987) - Jul 15, 2009 |
| 65 | Hancock (2008) - Jul 15, 2009 |
| 81 | Red Dragon (2002) - Jul 15, 2009 |
| 87 | Clue (1985) - Jul 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |