Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
talos126
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Location: USA
Recent Rankings
86 Amélie (2001) - Aug 13, 2007
28 Analyze That (2002) - Aug 13, 2007
65 Armageddon (1998) - Aug 13, 2007
83 Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007
89 As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007
25 The Avengers (1998) - Aug 13, 2007
82 Batman (1989) - Aug 13, 2007
25 Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007
85 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
78 Big Fish (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with talos126. Why not go rank more films, then come back and check it out again?