![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tamaraphael | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: May 26, 2010
Location: Tel Aviv, Israel
|

| 90 | Fight Club (1999) - May 26, 2010 |
| 90 | Mean Girls (2004) - May 26, 2010 |
| 86 | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - May 26, 2010 |
| 87 | Juno (2007) - May 26, 2010 |
| 40 | A Single Man (2009) - May 26, 2010 |
| 85 | Central Station (1998) - May 26, 2010 |
| 92 | Caché (2005) - May 26, 2010 |
| 92 | Burn After Reading (2008) - May 26, 2010 |
| 90 | Breaking the Waves (1996) - May 26, 2010 |
| 90 | Boys Don't Cry (1999) - May 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |