![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tamtam | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Matsubara, Osaka, Japan
|
|
Bio: Japanese.
| |

| 10 | The Exorcist (1973) - Aug 19, 2009 |
| 96 | Broken Arrow (1996) - Aug 19, 2009 |
| 62 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 19, 2009 |
| 60 | X-Men (2000) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Being John Malkovich (1999) - Aug 19, 2009 |
| 69 | Mission: Impossible III (2006) - Aug 19, 2009 |
| 65 | The Green Mile (1999) - Aug 19, 2009 |
| 65 | The Terminator (1984) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Ladder 49 (2004) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Gladiator (2000) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |