![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tangentgirl | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2010
Location: USA
|

| 25 | Sunset Blvd. (1950) - Jul 11, 2010 |
| 5 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jul 11, 2010 |
| 65 | X-Men (2000) - Jul 11, 2010 |
| 55 | Legally Blonde (2001) - Jul 11, 2010 |
| 80 | The Whole Nine Yards (2000) - Jul 11, 2010 |
| 10 | Twister (1996) - Jul 11, 2010 |
| 80 | Apollo 13 (1995) - Jul 11, 2010 |
| 5 | Gattaca (1997) - Jul 11, 2010 |
| 85 | The Terminator (1984) - Jul 11, 2010 |
| 85 | All the President's Men (1976) - Jul 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |