Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tanglefast
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: May 28, 2006
Location: Japan
Recent Rankings
85 All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007
83 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
82 Amadeus (1984) - Aug 13, 2007
75 American History X (1998) - Aug 13, 2007
86 Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007
65 The Aviator (2004) - Aug 13, 2007
5 Battlefield Earth (2000) - Aug 13, 2007
92 Before Sunrise (1995) - Aug 13, 2007
88 Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007
90 Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tanglefast. Why not go rank more films, then come back and check it out again?