![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tanjx | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2009
Location: Singapore
|

| 48 | Teen Wolf (1985) - Feb 17, 2009 |
| 89 | Spirited Away (2002) - Feb 17, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Feb 17, 2009 |
| 71 | Armageddon (1998) - Feb 17, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Feb 17, 2009 |
| 78 | X-Men (2000) - Feb 17, 2009 |
| 73 | X2: X-Men United (2003) - Feb 17, 2009 |
| 69 | To Kill a Mockingbird (1962) - Feb 17, 2009 |
| 78 | Jaws (1975) - Feb 17, 2009 |
| 75 | Men in Black II (2002) - Feb 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |