tannazie

tannazie
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: los angeles, ca, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 87% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 20 Mar 2008
81 59% Persepolis (2007) - Rated 20 Mar 2008
78 38% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 20 Mar 2008
66 11% Sin City (2005) - Rated 20 Mar 2008
80 51% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 20 Mar 2008
81 59% The Full Monty (1997) - Rated 20 Mar 2008
78 38% Best in Show (2000) - Rated 20 Mar 2008
73 22% Look Who's Talking (1989) - Rated 20 Mar 2008
58 7% Dogma (1999) - Rated 20 Mar 2008
77 33% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 20 Mar 2008