![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tanya_h05 | |
![]() |
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: May 6, 2010
Location: Australia, Australia
|

| 75 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 10, 2010 |
| 60 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 10, 2010 |
| 60 | There's Something About Mary (1998) - Aug 10, 2010 |
| 30 | The Mask (1994) - Aug 10, 2010 |
| 65 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 10, 2010 |
| 85 | Enemy at the Gates (2001) - Aug 10, 2010 |
| 40 | Babe: Pig in the City (1998) - Aug 10, 2010 |
| 65 | Magnolia (1999) - Aug 10, 2010 |
| 70 | The Golden Child (1986) - Aug 10, 2010 |
| 70 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |