tapotter

tapotter
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Bellevue, NE, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 70% Miss Congeniality (2000) - Rated 14 Feb 2012
100 70% The Terminator (1984) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Patton (1970) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Dragonheart (1996) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Ocean's Twelve (2004) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Mad Max (1979) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Superman II (1980) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 14 Feb 2012
100 70% Stargate (1994) - Rated 14 Feb 2012