Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tapwater86
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Girl, Interrupted (1999) - Jan 22, 2009
85 A Scanner Darkly (2006) - Jan 22, 2009
80 Sex and Death 101 (2007) - Jan 22, 2009
100 Shaun of the Dead (2004) - Jan 22, 2009
85 TransAmerica (2005) - Jan 22, 2009
90 Waiting for Guffman (1996) - Jan 22, 2009
100 Run Lola Run (1998) - Jan 22, 2009
100 Pan's Labyrinth (2006) - Jan 22, 2009
90 Two Girls and a Guy (1997) - Jan 22, 2009
95 X2: X-Men United (2003) - Jan 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tapwater86. Why not go rank more films, then come back and check it out again?