tariqbey

tariqbey
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 29% Mean Creek (2004) - Rated 05 Apr 2008
90 61% The Evil Dead (1981) - Rated 05 Apr 2008
99 95% The Matrix (1999) - Rated 05 Apr 2008
99 95% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Apr 2008
80 29% The Ice Harvest (2005) - Rated 05 Apr 2008
1% The Passion of the Christ (2004) - Rated 05 Apr 2008
95 77% Monsters, Inc. (2001) - Rated 05 Apr 2008
99 95% The Shining (1980) - Rated 05 Apr 2008
90 61% Shrek (2001) - Rated 05 Apr 2008
95 77% Ghostbusters (1984) - Rated 05 Apr 2008